• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,04%10 433,36
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,89
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,04%10 433,36
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,89
Kuigi tehnoloogiaettevõtte Nvidia aktsia rallib ning ettevõte tutvustas eile uut tipptaseme tehnoloogiat, siis börsiajakirjanik Aivar Õepa enam aktsial pikka pidu ei näe.
Kiibitootja Nvidia tegevjuht Jensen Huang
  • Kiibitootja Nvidia tegevjuht Jensen Huang
  • Foto: Getty Images/Scapix
„Mina korjaks raha laualt ja paneks jooksu, juhul kui minu raha seal oleks,“ ütles Õepa Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Ta tõdes, et kaotas julguse Nvidiasse investeerida siis, kui aktsia hind oli 500 eurot.„Hinnakordajad oli minu jaoks tõeline ulme,“ sõnas ta.
Börsiajakirjanik selgitas, et Nvidia saab oma rauda taguda nii kaua, kuni see kuum on.
Lisaks tuli jutuks, mida Nvidia tehnoloogiakonverentsil räägiti, mis juhtus aktsiaga ning missugused olid esimesed vastukajad ja mõju turgude eelkauplemisele.
Aivar Õepaga vestles Igor Rõtov.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele