• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2253,87%71 854,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,1
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2253,87%71 854,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,1
Nvidia ja Infortari rongist jäi Äripäeva börsitoimetuse juht Indrek Mäe maha, kuid hiljuti on ta edukalt panustanud nii Apple’i kui ka Taani ravimitootja Novo Nordiski aktsiasse.
Äripäeva börsitoimetuse juht Indrek Mäe
  • Äripäeva börsitoimetuse juht Indrek Mäe
  • Foto:
“Ma pigem olen seda tüüpi investor, kes kardab hüpata rongi viimasesse vagunisse ja jääb seetõttu võib-olla väga kiiresti sõitvast rongist maha, aga ma usun, et neid ronge tuleb veel,” põhjendas Mäe, miks ta näiteks kiibitootja Nvidia aktsiatesse raha ei pane.
Äripäeva raadio hommikuprogrammis antud intervjuus jagas Mäe muljeid Infortari esimeselt avalikult aktsionäride koosolekult ja hindas ettevõtte atraktiivsust. Juttu tuli ka viimase aja võlakirjade uputusest ja Nvidia tulemuste ootustest.
Intervjueeris Meelis Mandel.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele