• OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
  • OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
Kiibisektori ja seda esindava Nvidia puhul on selgelt näha buumi ja ilmajäämishirmu, kuid praegu ei tasu näiteks Nvidia aktsiat enam osta, ütles Swedbanki vanemmaakler Meelis Maasik.
Börsiekspert: ära osta Nvidiat, mõtle pigem müümisele
  • Foto: Zuma Press / Scanpix
Maasik rääkis Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis, miks tasub Nvidia praegustel aktsionäridel hakata mõtlema aktsia müümisele.
Lisaks kirjeldas Maasik, mida toob turgudele Euroopa Keskpanga neljapäevane intressiotsus ja milleks tuleb investoritel olla lähitulevikus veel valmis.
Meelis Maasikuga vestles Mai Kroonmäe.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele