• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,04%10 424,22
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,87
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,04%10 424,22
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,87
Ameerika Ühendriikides kasvab praegu väga kiiresti telemeditsiinile keskenduv idufirma DrHouse, mis saab iga kuu ostupakkumisi, ütlesid ettevõtte eestlastest asutajad Ergo Sõõru ja Sten Tarro.
Sten Tarro (vasakul) ja Ergo Sõõru juhivad idufirmat, mis elab igapäevaselt USA aja järgi.
  • Sten Tarro (vasakul) ja Ergo Sõõru juhivad idufirmat, mis elab igapäevaselt USA aja järgi.
  • Foto: erakogu
Sõõru rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et tema ja Tarro eesmärk on saada kindlasti ükssarvikuks, aga nad ei taha sellega piirduda. Ta lisas, et ettevõte sulges eelmisel nädalal 3,5 miljoni dollari suuruse investeerimisringi ja aasta lõpuks plaanib idufirma jõuda mitme miljoni dollari suuruse kuukäibeni.
"Me ei taha ennast müüa, vaid pigem teisi kokku osta," märkis Sõõru.
Ergo Sõõrut ja Sten Tarrot intervjueeris Gregor Alaküla.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele