• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
Parlamendiväline erakond Parempoolsed jääb seisukohale, et praegusel kujul välja töötatud mootorsõidukimaks tuleks olulisel määral ära muuta või isegi "sahtlisse panna", ütles Parempoolsete juhatuse liige Indrek Luberg.
Automaks on praegu muutmisel.
  • Automaks on praegu muutmisel.
  • Foto: Andras Kralla
Luberg rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et praeguseks välja töötatud mootorsõidukimaks on vale eesmärgiga ehk ei täida keskkonnamaksu eesmärki, vaid on suunatud riigieelarve miinuse täitmiseks. Ta leiab, et maksustamise asemel tuleks kärpida riigi kulusid ja leida rohkem kokkuhoiukohti.
Indrek Lubergi intervjueeris Indrek Mäe.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele