• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,04%10 433,36
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,89
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 1000,04%10 433,36
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,89
Viimased kaheksa aastat on Eesti majandust Joakim Heleniuse sõnul halvasti juhitud ning viimati olid asjad korras ajal, mil peaminister oli Andrus Ansip.
Eesti Maleliidu president Joakim Helenius.
  • Eesti Maleliidu president Joakim Helenius.
  • Foto: Raul Mee
Eesti Maleliidu president Joakim Helenius kritiseeris Äripäeva hommikuprogrammis tugevalt Eesti majanduspoliitikat.
"Majanduspoliitiline juhtimine on viimased kaheksa aastat olnud väga halb. Ansip oli veel väga hea peaminister. Temaga sai olla kindel, et keegi ei tee majanduspoliitilisi vigu. Pärast seda pole olnud võimsust teha õigeid otsuseid," märkis Helenius.
Intervjuu esimeses pooles rääkis Helenius male kasulikkusest majandusele.
Intervjueerisid Igor Rõtov ja Viivika Rõuk.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele