• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,04%7 362,86
  • DOW 300,41%51 876,74
  • Nasdaq −0,22%25 530,96
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,04%7 362,86
  • DOW 300,41%51 876,74
  • Nasdaq −0,22%25 530,96
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
Meie eesmärk ei ole kellegi vastu minna, vaid võimalikult palju raha ära tuua, rääkisid hommikuprogrammis Planet42 Recovery meeskonda kuuluvad investorid Dag Nurm ja Paavo Siimann.
Paavo Siimann on üks, kes kuulub Planet42 Recovery meeskonda.
  • Paavo Siimann on üks, kes kuulub Planet42 Recovery meeskonda.
  • Foto: Liis Treimann
Nurm tõi välja, et investorid peavad panema ühiselt seljad kokku, et ettevõttega kadunud investeeringutest võimalikult palju tagasi võita.
Intervjuus räägiti ka Jaak Roosaare võimalikest plaanidest ja sellest, millises seisus on praeguses olukorras omakapitaliga investorid. Selgub, milline pilt Planeti äridest vastu vaatab ja kui suurt osa rahast võiks üldse olla lootust tagasi saada.
Intervjueeris Viivika Rõuk.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele