“Kui me vaatame, mis teevad USA indeksid ja samas, mis Tallinna börsiindeks on teinud või üksikaktsiad ka, siis siit ma ei ole sellist tootlust leidnud,” selgitas Talpsepp.
Tema hinnangul ei näe ka Eesti majanduses midagi positiivset ning keeruline on näha, et peagi ka paremaks läheb olukorras, kus tõstetakse makse, oleme sõjatandri lähedal ning kus välisinvestorid ei soovi siia tulla.
Vastupidiselt investor Lev Dolgatsjovile, kes
müüs maha kogu oma Nasdaqi indeksi positsiooni, ei plaani Talpsepp USA aktsiad või indekseid maha kanda.
Investor tegi juttu ka sellest, kust praegusel hetkel kasvukohti leida, millest koosneb tema portfell ning milliseid Tallinna börsi aktsiaid hoida või isegi juurde osta.
Vestles Igor Rõtov.