• OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
  • OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
Praegu riigikogu esimehena tegutsev Lauri Hussar keskendub esialgu riigikogu juhatuse valimistele ja siis vaatab edasi, kas läheb hääli püüdma ka kohalike omavalitsuste valimistele.
Riigikogu esimees Lauri Hussar, Eesti 200
  • Riigikogu esimees Lauri Hussar, Eesti 200
  • Foto: Liis Treimann
Hussar rääkis intervjuus Äripäeva raadiole, et kuigi ta praegu veel ei tea, kas kavatseb kohalike omavalitsuste valimistel kandideerida, läheb ta kindlasti tänavatele Eesti 200 poliitikast rääkima.
Hussar usub, et Eesti 200 on piisavalt tugev erakond ka kahe aasta pärast, kui on aeg valida uus riigikogu koosseis.
Lisaks tuli juttu heast õigusloomest ja uue koalitsiooni mõjust riigikogu tööle.
Lauri Hussarit intervjueeris Neeme Korv.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele