“Alates sellest aastast on mul isegi paar õpetajat veel abiks,” rääkis
Kerli Saar Äripäeva raadio hommikuprogrammis. “Minul ongi ettevõte, sest tahtsin teha seda ametlikult, et mul oleks lihtne arveldada vanemate ja õpetajatega ning kõik oleks koššer.”
Eraõpetajad on aga konkureerimas kooliõpetajatega ning Saare hinnangul ongi tubli teenistusega eraõpetajad hea motivasioon koolidele, et pakkuda end välja inspireeriva ja tasuva tööandjana.
Intervjuus selgitas Saar, kuidas tema jõudis sellise väikeärini, miks ta ei soovi olla kooliõpetaja ning miks on üldse vaja eraõpetajaid.
Küsis Joonas-Hendrik Mägi.