• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,03%10 425,7
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,85
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,44%7 365,46
  • DOW 30−0,09%51 666,84
  • Nasdaq −2,21%25 587,04
  • FTSE 100−0,03%10 425,7
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,85
Börsifirma Harju Elekter kasvatas 2025. aastal puhaskasumit kolm korda, millele aitas kaasa ettevõtte klientide investeeringud andmekeskustesse, rääkis Harju Elektri juhatuse esimees Tiit Atso.
Harju Elektri juhatuse esimees Tiit Atso.
  • Harju Elektri juhatuse esimees Tiit Atso.
  • Foto: Liis Treimann
Tegime väga tugevad tulemused, aga see pole vaid ühe aasta tulemus, vaid mitme aasta strateegia elluviimine, ütles Atso Äripäeva raadio hommikuprogrammis. Mullune neljas kvartal oli Harju Elektri jaoks kõige tugevam kvartal. “See vihjab, et oleme tagasi kasvukursil,” sõnas ta.
Loe lisaks
Neljandas kvartalis teenis Harju Elekter 2,6 miljonit eurot kasumit.
  • 19.02.26, 08:26
Harju Elektri müügitulu kerkis 60% ja kahjum asendus kasumiga
Ettevõtte kasumi kasvu tõukasid tagant klientide investeeringud andmekeskustesse ja elektrivõrkude stabiliseerimisse. Selliste investeeringute peatumist praegu näha ei ole, märkis Atso.
Intervjuus rääkis Atso lähemalt ettevõtte majandustulemustest ja rekordilisest dividendiettepanekust, Keila tehase laienemisest ning oskustööliste puudusest.
Küsis Polina Volkova.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele