Rõivabrändide Sangar ja Marat tegevjuht Raul Saks soovib äri käivet kasvatada tänavu kuni 10 protsenti ning saada kasumlikkuses tublimaks.

- Sangari ja Marati tegevjuht Raul Saks.
- Foto: Liis Treimann
“Me tahaks lõpuks saada lahti sellest aastaid kestnud ikkest, mis algas koroonakriisiga ja järgnes ühe, teise ja kolmandaga,” rääkis Saks Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
“Tahaks lõpuks saada sellist normaalsust, kus plaanid, mida sa oled endale täitmiseks võtnud, ka täituvad,” ütlles ta. “Siiamaani neid meist mittesõltuvaid mõjutajaid on liiga palju, nendest oleme kergelt väsinud.” Sellegipoolest on Marat OÜ-l plaanis edasi kasvada.
Saks selgitas intervjuus ka Hollandi kaubamärgi Suitsupply lahkumise mõjusid Eesti turule. Juttu tuli veel rõivaste tootmisest ning e-kaubandusest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Küsis Janno Riispapp.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!