Spa Toursi omaniku ja juhatuse liikme
Kalle Kuusiku sõnul äratas spaade ehitamise idee tuttavates esialgu suurt imestust ja tekitas palju küsimusi.

- Kalle Kuusik (paremal) tunneb, et praegu on õige aeg uute spaade ehitamiseks.
- Foto: Andras Kralla
“Kui me hakkasime Ring spaad tegema, siis mu sõbrad pangast küsisid, kas ma olen hulluks läinud. Pool aastat hiljem ütlesid nad, et see vist on ikkagi väga hea mõte,” rääkis Kuusik Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Kuusikuga tuli veel juttu konkurentsist.
“Konkurentsi ei peaks kartma. Konkurents on alati hea. Mida rohkem on spaasid, seda rohkem on valikut,” lausus Kuusik. “Ja tihtipeale äkki otsustad õhtuse diskoteegi asemel minna elukaaslase, naise, pruudi või lastega spaasse ja tervislikult aega veeta,” lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Küsis Janno Riispapp.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!