• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,41
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,41
Reformierakonna fraktsioon arutas täna hommikul opositsioonierakondade ettepanekut avaldada minister Edgar Savisaarele umbusaldust ning otsustas, et opositsiooni tööga tegelegu ikkagi opositsioon.
Reformierakonna fraktsiooni esimees Jaanus Tamkivi lausus, et pigem loodaks opositsioonilt rohkem konstruktiivsust, riiki edasiviivaid mõtteid ja positiivset programmi. "Opositsioon on laisk. Vähe sellest, et Reformierakonnalt oodatakse valitsemise tööd, nüüd tahetakse Reformierakonnalt, et me ka opositsiooni töö ära teeksime. Siis poleks ju opositsiooni vajagi," kommenteeris Tamkivi.
"Marju Lauristin nõuab koguni, et Reformierakond peab üksi valitsust moodustama. Seegi on valimiste järel ehk võimalik, kuid umbusalduste ja lõhkumise tööga tegelegu ikka opositsioon," lisas Jaanus Tamkivi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele