• OMX Baltic−0,15%307,92
  • OMX Riga0,13%901,22
  • OMX Tallinn−0,04%2 101,77
  • OMX Vilnius−0,07%1 451,61
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,76%10 450,19
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,53
  • OMX Baltic−0,15%307,92
  • OMX Riga0,13%901,22
  • OMX Tallinn−0,04%2 101,77
  • OMX Vilnius−0,07%1 451,61
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,76%10 450,19
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,53
Septembris käivitub Tallinnas Viimsi-kesklinna suunal ummikute vältimiseks mõeldud “pargi ja reisi” süsteemi esimene etapp, mille kohaselt peaksid hommikuti tööle sõitvad inimesed jätma oma autod Piritale ning liikuma südalinna bussiga.
“Parkla tuleb Piritale Regati maja juurde, kus on umbes sada kohta, kuid piisava huvi korral võetakse kasutusele ka Pirita Selveri parkimisplats,” ütles transpordiameti arenguosakonna peaspetsialist Aado Kuuse Eesti Päevalehele.
Juunis hakatakse Pirita teele rajama ka uut ühistranspordi sõidurada ning kavas on tihendada bussiliinide 1A ja 5 graafikut.
“Esialgu oleks tore, kui kas või paarkümmend inimest asjaga kaasa tuleks,” ütles Kuuse.
Liiklusjurist Indrek Sirki arvates ei tundu eriti loogiline, et inimesed viitsivad hommikul võtta auto, sõita sellega kuhugi parklasse ja istuda sealt edasisõitmiseks bussi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele