Eesti Põlevkivi juhi Lembit Kaljuvee sõnul
on igal asjal kaks poolt, kuid tema proovib mitte astuda samale
banaanikoorele.
Lembit Kaljuvee kaotas 1997. aasta oktoobris börsikrahhis 40 miljonit krooni. Ta tunnistab, et sai suuri riske võetud ning peale iseenda pole süüdistada kedagi. "Olin Virumaa esimene maksumiljonär. See oli enda teenitud raha - kes põletab, kes joob maha, kes jagab naistele, kes paneb börsile, kes teeb äri," kommenteeris Kaljuvee Kroonikale
"Igal asjal siin elu on kaks poolt. Ma proovin mitte astuda samale banaanikoorele," märkis Kaljuvee ning lisas, et mida rohkem teed, seda rohkem võid eksida.