• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,22%7 374,06
  • DOW 300,74%52 232,33
  • Nasdaq −0,34%25 390,45
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Peaminister Andrus Ansip ütles täna hommikul Terevisioonis, et praeguse seisuga on koalitsioon 99% olemas.
"Ministrikohad on enam-vähem jaotatud. Alla pole veel kuskile kirjutatud, kuid kokkulepped on saavutatud ning ministrikohad on enam-vähem jaotatud," kommenteeris Ansip eile õhtul kell 23.00 lõppenud läbirääkimisi.
"Olen siin kuulnud, et Sotsiaaldemokraadid pole hetkeolukorraga rahul. Teen täna keel 10.00 ühe ettepaneku, kuid ma ei usu, et see midagi väga muudaks enam," lisas peaminister.
Ansipi sõnul peab olema nii välisminister, kui ka justiitsminister samast erakonnast kust peaministergi. "Nende seisukohad peavad olemas sarnased. Kui vaatame Euroopat või kuidas on mujal maailmas, siis enam-vähem nii see ju ongi. Asi pole üldse hetkel konkreetsetes isikutes," märkis Ansip ning lisas, et Laar ja Parts on väga oodatud valitsusse, kuid välisministger peab olema peaministri erakonnast.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele