Ettevõtja Rein Kilk kahetses, et omal ajal
Hans H. Luigelt Ekspressi nelja miljoniga ei ostnud.
"Kuna ma varem ei ole kunagi aktsiaid märkinud, siis nüüd märkisin kohe tublisti," kommenteeris Kilk Äripäevale küsimust, kas ta Ekspressi aktsiaid märkis.
"Üle kümne aasta tagasi pakkus Hans mulle Ekspressi müügiks ligi nelja miljoni krooni eest. Praegu vaatan, et tookord vist tegin vea, et ei võtnud pakkumist vastu. Hansu tegemisi olen ma aastaid jälginud ja need sisendavad mulle kindlust," lisas Kilk.
Artikkel jätkub pärast reklaami