• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−2,02%70 904,74
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−2,02%70 904,74
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
Ettevõtja Rein Kilk märgiks aktsiaid jälle siis, kui mõni enda ettevõtte plaaniks börsile minna. Arco Vara aktsiaid ta märkida ei kavatse.
"Ei, Arco Vara aktsiaid mul plaanis märkida ei ole. Sain oma mahud täis kunagi ammu, kui oli erastamine, ostsin siis rohkem kui keegi teine. Tegin vahepeal ühe erandi ja märkisin Eesti Ekspressi aktsiaid, kuid hetkel juurde osta plaanis pole," kommenteeris Kilk küsimust, kas ta plaanib märkida Arco Vara aktsiaid.
Mõni aeg tagasi osa Eesti Ekspressi aktsiaid maha müünud Rein Klik jätkab enda sõnul "sitsimist" vaid Ekspressi aktsiaga. "Ekspressiga võib sitsida küll. Kui saab soodsalt, võib juurde osta ja siis kui need kõikumised on, siis võib sitsida ka," mainis Kilk.
Lähiajal märgiks ta aktsiaid vaid siis, kui mõni enda ettevõte börsile läheks. "Kuid see pole siiski lähiaja küsimus," võttis Klik teema kokku.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele