• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Manutendi omanik ning Reformierakonna ja Rahvaliidu suurtoetaja Märt Vooglaid leiab, et valitsuse soov tõsta parlamendierakondadele eraldatavat summat enam kui poole võrra annab töövõtjatele selge signaali, et palka tuleks juurde küsida.
"Valitsus ärgu rääkigu inflatsiooni piiramisest! Kui riigikogu on kõikidele kodanikele eeskujuks, siis annab selline rahajagamine töövõtjatele sõnumi, et tuleks minna tööandja juurde ja küsida umbes 50% palgatõusu," ütles hämmeldunud Vooglaid.
Tema sõnul tuleks kõigepealt leppida kokku mängureeglid ja siis tegutsema hakata. "Kui valitsus ja parlament toetavad inflatsiooni ja samas manitsevad kommertspanku, et olge laenu andmisel konservatiivsemad, siis mis oskame meie väikesed inimesed selle kohta öelda!" oli Vooglaid nördinud.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele