• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,46
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,46
Tallinna linnapea Edgar Savisaar pani nüüd tähele, et tema blogi külastajate arv on ületanud 100 000-nde piiri.
"Need ei ole muidugi 100 000 erinevat inimest, mõned vaatavad blogisse sagedamini, teised harvem. Hea meel on aga kõiki neid kohata," arutles Savisaar selles samas ajaveebis.
"Minu blogil on kaht liiki külalisi – ühed ainult loevad, teised ka kommenteerivad. Eriti hea meel on lugeda neid, kes vastu vaidlevad. Poliitikud kipuvad mõtlema, et neil on alati õigus. Mina nii julge ei ole. Mind innustavad pigem need kommenteerijad, kes teevad värskeid ettepanekuid või annavad mõista, et mõnda asja tuleks teha teisiti. Sellised tähelepanekud on igale blogi kirjutajale palju olulisemad, kui mõni arvab," jätkas Savisaar.
Savisaar tunnistab, et pole kunagi huvi tundnud, kui palju loetakse Eestis teiste poliitikute blogisid ja ei usu, et mõni poliitik kirjutab blogisse vaid selle nimel, et enesele auditooriumi tähelepanu võita. "Poliitikud kirjutavad blogisse oma ideedest ja tähelepanekutest, sest nad sügaval sisimas usuvad, et nii on õige," on linnapea veendunud.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele