• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
Äripäev.ee küsis elektrimootorite ja -generaatorite tootjalt Volta AS tegevjuhilt Aivar Reivikult, kas Eesti peaks lubama Nord Streami Eesti vetesse uuringuid tegema.
"Lihtsalt uurimise pärast ei pea küll uurima," sõnas Reivik. "Olen antud küsimuses tutvunud Endel Lippmaa seisukohtadega," lisas Reivik. "Kui räägitakse Vene gaasi puudusest ja vähesusest, siis tekib küll küsimus gaasijuhtme mõtekusest," täiendas Reivik. "Hetkel pole ka teada, kui sügavale peab uuringute tegemiseks minema," rääkis Reivik.
Autor: ÄP praktikant

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele