• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,73%69 669,02
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,4
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,73%69 669,02
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,4
USA aktsiaturg tõusis eile pärast juulit kõrgeima tasemeni, sest turul spekuleeriti, et uute eluasemete müügi vähenemine annab Föderaalreservile põhjust intressi alandada.
Olulisemad tõusjad olid USA suurim õppelaenude väljastaja SLM ning kütusekompaniid Exxon Mobil ja Chevron.
SLM rallis 9,1 protsenti ja maksis 49,12 dollarit. Tegu oli viimase viie kuu suurima hüppega. Tõusu põhjuseks olid spekulatsioonid, et firma on ülevõtu kandidaat.
Exxon Mobil kerkis 0,7 protsenti ja maksis 92,97 dollarit. Chevron liikus 1,1 protsenti, makstes 93,51 dollarit. Kütusekompaniisid toetas kallinev nafta.
USA laiem aktsiaindeks Standard Poor's 500 tõusis 0,4 protsenti ning oli 1531,38 punkti. Dow Jones liikus 0,3 protsenti üles, olles 13 912,94 punkti. Nasdaq kerkis 0,4 protsenti ja oli 2709,59 punkti.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele