• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,15%7 369,53
  • DOW 300,85%52 291,56
  • Nasdaq −0,52%25 344,4
  • FTSE 1000,7%10 534,4
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,16
Riigikogu liige sotsiaaldemokraat Eiki Nestor ütles aripaev.ee päevaküsimusele vastates, et me võtame agentuuride määratud reitinguid liiga tõsiselt.
„Kas peab nüüd (riigireitingu langusele – toim.) süüdlast otsima?“ küsis Nestor. „Ma arvan, et ei ole mõtet konkreetset süüdlast otsida. Siin on ikka mitu asjaolu koos.“
Nestor pidas praegust majandusseisu ja ka reitinguagentuuride ütlusi normaalseks turumajanduse toimimiseks. „Meil on tõus ja siis on rahulikumad ajad, teinekord lausa langus. See on kõik osa elust. Ja samamoodi käivad ka reitingud,“ ütles Nestor.
„Aga mulle tundub, et me vast tähtsustame reintinguid üle,“ lisas ta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele