CERT Eesti tegevjuht Hillar Aarelaid
vastas aripaev.ee päevaküsimusele „Kas olete kasutanud piraattarkvara?“, et
kasutab vabavara.
„Kasutan vabavara, kuna see on alati kõige värskem,“ lisas kübersõja veteran. „Microsofti tooteid ei ole sel sajandil veel kasutanud,“ lisas ta.
Tavalistel inimestel soovitas ta piraattarkvara vältimiseks kontrollida, kas tšekk on alles. „Siis olete selle eest maksnud. Linuxiga on hea see, et see on tasuta ja selle eest maksma ei pea,“ tõi IT-mees veel vabavara eeliseid välja.