• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
The Arabian Business kirjutas, et Ameerika Ühendriikide sõjardid pommitasid Bagdadi lõunaosas paiknevat naftajuhet kogemata.
Iraagi naftajuhe lendas õhku pärast seda, kui ameeriklased sellele pommi olid visanud. Reedel avaldas Iraagi politsei, et Lõuna-Bagdadis sai 10 inimest ameeriklaste sõjalise rünnaku tõttu viga. Hiljem teatasid aga ameeriklased, et naftajuhtme plahvatus toimus õnnetuse tõttu.
"Hoolduspersonal põhjustas kogemata tulevahetuse," vabandas kindral Ra'ad Jawad.
See on juba teine kord viimase aasta jooksul, kui naftajuhe viga sai, märkis The Arabian Business.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele