• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive vastas aripaev.ee päevaküsimusele – millist riigifirma aktsiat ostaksite? –, et ta soetaks meeleldi Eesti Energia aktsiaid.
Liive ütles, et Eesti Energiat kui strateegilist ettevõtet oleks vale välisinvestorile müüa, ent kui jätta enamusosalus riigile, oleks aktsiate börsiletoomine väga hea mõte.
"Hea, et poliitikud selle idee peale on tulnud," kommenteeris Liive IRLi esimehe Mart Laari mõtet, et suuremad riigiettevõtted võiks börsil noteerida. "Eesti Energiga on väga vinge ettevõte ning tal läheks börsil hästi," on Liive optimistlik, ent märgib, et see on siiski omanike otsustada.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele