• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar ütles aripaev.ee online-intervjuus, et pronkssõdur oleks tulnud teisaldada juba 1991. aastal.
Lugeja küsis Mart Laarilt, et miks ttema oma valitsemiseajal ei teisaldanud pronkssõdurit? “Kindlasti oli see viga. See oleks tegelikult tulnud ära viia juba 1991. aastal nagu Lenin - ja oleks Eestil palju vähem probleeme olnud. Paraku polnud selles küsimuses üksmeelt,” vastas Laar.
Loe Mart Laari täispikka intervjuud siit.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele