• OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
  • OMX Baltic−0,05%308,2
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,03%2 103,14
  • OMX Vilnius−0,08%1 451,46
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,85%10 550,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,81
Täna avalikustab konkurentsiamet tõenäoliselt sügisest eramu- ja korteriomanikele kehtima hakkava gaasihinna; hind tõuseb Postimehe andmeil enam kui 30 protsenti.
Arvestades, et veel mõned aastad tagasi ei maksnud maagaas midagi ja paljud inimesed tegid mitmekümne tuhande kroonise väljamineku gaasikatla tarvis, pole ime, et uut hinda oodatakse hinge kinni hoides.
Eesti Gaasi turundusjuhi Marge Randmaa sõnul taotles firma konkurentsiametilt 31–41-protsendist hinnatõusu.
"Gaas ei ole üks ja ainus kütuseliik, mille hind tõuseb," kommenteeris Randmaa. "Oleme oma hinnaga konkurentsivõimelised. Aastaid tagasi oli gaas väga odav ja populaarne. Aga ka praegu tuleb järjest uusi liitujaid juurde, kuigi nende arv oli mais veerandi võrra väiksem kui mullu mais."

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele