• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Ühendriikide autojuhid enam mitte ainult ei kurda kütuse hinna üle tanklates, vaid juba palvetavad.
Liikumine „Pray at the pump“ (palveta, kui pumpad) koguneb regulaarselt tanklates, et palvetada jumala poole väiksemaid bensiinikulusid soovides.
Eelmise nädala esmaspäeval kogunes hulk palvetajaid Missouri osariigis St. Louisi kesklinnas ühte tanklasse. Osalejad ostsid bensiini, palvetasid ja laulsid religioosseid laule. Lemmiklauluks on neil kujunenud „We shall overcome“ ("Me saame üle"), mis on natuke ümber tehtud, et paluda madalamat bensiini hinda, kirjutas Helsingin Sanomat
Liikumise algataja Rocky Twymani sõnul peaks looja appi tulema sest poliitikud ei saa hakkama kütusehindade allapoole toomisega. Rühma sõnul on palvetamine aidanud, kuna bensiini hind on langemas. Praegusel hetkel on galloni hind alla 4 dollari, mis on siis umbes 11 krooni liiter.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele