• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,08
Endine Viimsi vallavolikogu esimees, praegune volikogu opositsionäär Madis Saretok ütles aripaev.ee-le, et Urmas Arumäe tagasiastumise põhjuseks võivad olla ebameeldivad allakirjutamise kohustused.
„Volikogus on olukord, kus opositsiooni jäänud volikogu liikmed on tõrjutud ning neid pole üheski komisjonis, kaasa arvatud revisjonkomisjonis,“ rääkis ta. „Kevadel olid pinged ning siis anti vihjeid selle kohta, et sügisel midagi toimub,“ lisas Saretok.
„Arumäe tagasiastumise põhjuseks võivad olla ebameeldivad allakirjutamise kohustused, tegemist on ka juriidikaga kokku puutunud inimesega, kes valdkonda tunneb,“ ütles opositsionäär.
„Koalitsiooni päästmises on iva olemas. Kevadel rääkis Viimsi valla ettevõtjate liitu kuuluv Sven Arop, et tahab koalitsioonist välja astuda,” rääkis ta.
“Valla ametite juhatajad on ametikohtadelt lahkunud, maja on tühjaks jäänud,” märkis ta ja lisas, et finantsolukord ametnikke ei puuduta, kuna oma palga saavad nad ikka kätte.
“Ametnikelt nõutakse seda, mida töökohustused tegelikult ette ei näe,” ütles Saretok.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele