• OMX Baltic−0,08%308,1
  • OMX Riga0,08%900,77
  • OMX Tallinn0,02%2 105,13
  • OMX Vilnius0,00%1 452,66
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,4%10 487,72
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,21
  • OMX Baltic−0,08%308,1
  • OMX Riga0,08%900,77
  • OMX Tallinn0,02%2 105,13
  • OMX Vilnius0,00%1 452,66
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,4%10 487,72
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,21
Tänasel Tallinna linnavalitsuse korralisel pressikonverentsil sõnas abilinnapea Taavi Aas, et Tallinna teedel ei ole häda midagi. Teiste linnade teeolud pidid Tallinna omadest tunduvalt hullemad olema.
Linnavalitsuse korralisel pressikonverentsil küsiti täna autojuhtide trahvimise kohta, kes teepervel seisvaid inimesi hoolimatult märjaks priitsivad. Küsimusele, et kas linnapea ei karda, et autojuhid vaidlustavad trahvid, ajades inimeste priitsimise auklike teede kaela, vastas linnapea Savisaar, et kui taolised kaebused hakkavad tulema, siis tegeletakse nendega. Siinkohal andis linnapea sõna üle abilinnapea Taavi Aasale, kes tõdes, et linna tänavate olukord on täiesti rahuldav. „Tallinna teede olukord on võrreldes teiste linnade teedega heas korras,“ kommenteeris kõlanud küsimust Aas. Abilinnapea lisas, et teedega tegeletakse nii palju kui suudetakse.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele