• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,68%68 981,65
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,73
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,68%68 981,65
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,73
AS Saaremaa Lihatööstus esitas tööinspektsioonile taotluse tapaosakonna ja pakendamisosakonna töötajate üleviimiseks osalisele tööajale.
AS-i Saaremaa Lihatööstus juhatuse liige Kristjan Leedo ütles Oma Saarele, et taotlus hõlmab 59 töötaja võimalikku üleviimist osalisele tööajale järgmise aasta esimesest kvartalist. Kokku töötab ettevõttes umbes 260 töötajat.
Leedo sõnul ei ole praegu kindel, kas tööstus osalist tööaega ka kasutab, kui tööinspektsioon selleks loa annab. “Tegime taotluse igaks juhuks, sest kuigi meie tootmismahud on kasvanud, ei tea keegi, mis võib praeguses majandusseisus juhtuda aasta esimestel kuudel,” rääkis Leedo.
Ta lisas, et tööstus on soetanud üksjagu uusi seadmeid, mis tõstavad tööviljakust ning jätavad tootmise vähenedes töötajatele senisest palju rohkem vaba aega.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele