• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,45
Ettevõtja Urmas Sõõrumaa ei leia, et Eesti riik peaks olema Estonian Airi omanik.
"Öelge üks põhjus, miks peaks Eesti riik olema Estonian Airi omanik," vastas Sõõrumaa aripaev.ee küsimusele, mida riik peaks lennufirmaga ette võtma.
Sõõrumaa sõnul pole riigil Estonian Airi vaja. "Kui keegi Eesti riigile osaluse eest Estonian Airis maksaks, võiks selle eest tänulik olla. SASil on airBalticu kaudu kõik kontrolli all. Kui SAS selle eest raha pakub, oleks see üllas tegu," arvas ta.
"Seitse aastat tagasi tehtud valed otsused ja selline tagasihoidlik suhtumine on teinud Estonian Airist selle, mis ta praegu on. Teda on vaja ainult hädapäraste pisiotsade jaoks Riiga või Helsingisse," kommenteeris Sõõrumaa.
"Taani, Rootsi ja Norra omavad kolme peale SASi ja nemadki on hädas," oli Sõõrumaa vastu mõttele, et ka Eesti riigil võiks olla oma lennufirma.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele