• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,44%69 151,26
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,76
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−4,44%69 151,26
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,76
Riigikohus sel aastal jõulupreemiaid ei maksta ütles aripaev.ee päevaküsimusele vastates riigikohtu direktor Kerdi Raud.
„Ei, riigikohus ei maksa jõulupreemiaid ega muid aastalõpu toetusi,“ kinnitas Raud. „Preemiaid maksame ainult eelarveliste vahendite olemasolul, kui selliseid võimalusi ei ole siis me neid ka ei maksa. Me ei pea seda vajalikuks aastalõpus preemiat maksta,“ lisas ta.
Üldiselt makstakse riigikohtus toetusi kui selleks on mingi fond ette nähtud. Inimesed on haiged ja tuleb maksta asenduste või täiendavate ülesannete eest.
„Me oleme maksnud aasta jooksul erinevaid lisatasusid, näiteks tulemuslikult tehtud töö eest aga eraldi aastalõpu toetust või preemiat meil ei ole,“ ütles Raud.
Kaitseminister Jaak Aaviksoo sõnul kaitseministeeriumis jõulupreemiat ei maksta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele