• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,06%7 353,33
  • DOW 30−0,04%51 899,86
  • Nasdaq −0,18%25 311,78
  • FTSE 100−0,38%10 489,69
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,89
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,06%7 353,33
  • DOW 30−0,04%51 899,86
  • Nasdaq −0,18%25 311,78
  • FTSE 100−0,38%10 489,69
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%89,89
Majandussurutist on tunda, aga see pole tappev, ütles OÜ Otepää Lihatööstus Edgar juht Maie Niit.
"Eks inimene söö ikka, nii majanduse tõusu kui ka languse ajal," lisas ta. Niidu kinnitusel pole ettevõttel laene peal ega pole nad ise raha välja laenanud. Alati on püütud tegutseda madalat profiili hoides, märkis ta. "Me pole tekitanud ka näiteks halba konkurentsi," kommenteeris Niit.
"Oma väikesuse tõttu pole me ka suurtele tegijatele pinnuks silmas," kinnitas ta. Otepää Lihatööstus Edgar toodab kuus umbes 40 tonni lihatooteid. Edgari lihatooted on müügis mitmes suures poeketis.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele