• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,41
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,82%69 602,72
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,41
Cramo Eesti tegevdirektor Ivar Valdmaa arvates ei tohikski ministrid näiteks Volkswagen Golfidega ringi sõita, sest neil on niivõrd suur vastutuskoorem kanda.
"Ministril on vastutav tööpost ja ta ei saa ju Volkswagen Golfiga ringi sõita. Ministri auto hinnaklass peaks olema kuskil 500 000 – 600 000 krooni kandis. Minister on ikkagi riigi esindusisik ja ka auto võiks olla suhtkoht esinduslik, aga mitte väga luksuslik. Mitu kõlarit näiteks autos on, on hinna mõttes väga marginaalne, nagu ka selle töö juures, mida nad tegema peavad. Ei ole mõtet laskuda pisisummadesse, asjal peaks raamid paigas olema ja vastavalt sellele ka tegutsetama," ütles Valdmaa, vastates Äripäeva päevaküsimusele, millisesse hinnaklassi peaks küündima ministri ametiauto.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele