• OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
  • OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
Elektroonikatootja Elcoteq teatas oma kodulehe vahendusel esimese kvartali 46,1 miljoni euro suurusest kahjumist, mis aktsia kohta teeb 1,40 eurot.
Aastatagusega võrreldes on kahjum kasvanud enam kui neli korda, 2008. aasta esimeses kvartalis oli see 11,3 miljonit eurot. Käive langes aasta esimese kolme kuuga 48 protsenti 470 miljonile eurole.
Peamiseks põhjuseks tulemuste suureks kukkumiseks peab ettevõte majanduskriisi ja kiiret muutust tarbimiskäitumises. Siiski märgib ettevõte, et madal käive on esimesele kvartalile iseloomulik läbi aastate.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele