• OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
  • OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
Maailma suurim mobiilsidevõrkude looja Ericsson teatas esimese kvartali kasumi 35protsendilisest langusest, millest suure osa võib kirjutada koondamiskulude arvele, kirjutab Bloomberg.
Kasum langes 1,72 miljardi Rootsi kroonini, mis teeb 0,54 krooni aktsia kohta. Käive kasvas 12 protsenti 49,6 miljardi kroonini. Kasum langes juba seitsmendat järjestikust kvartalit, kuid ületas siiski analüütikute ootuseid, kes prognoosisid kasumiks 1,43 miljardit krooni.
Ericsson koondab 5000 töökohta, mis läheb ettevõttele maksma 6 kuni 7 miljardit eurot.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele