• OMX Baltic0,01%308,16
  • OMX Riga0,4%903,67
  • OMX Tallinn0,08%2 104,21
  • OMX Vilnius0,14%1 452,43
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,28%10 490,79
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,36
  • OMX Baltic0,01%308,16
  • OMX Riga0,4%903,67
  • OMX Tallinn0,08%2 104,21
  • OMX Vilnius0,14%1 452,43
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,28%10 490,79
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,36
"Tänasel õiguskomisjoni istungil ei püütud kokkuleppeid saavutada," arvas riigikogu liige Eiki Nestor.
Nestor lisas, et sotsid ei soovi asetada töötukassat raskesse olukorda ja sellega tahetakse ära jätta eelmisel aastal ametiühingute ja tööandjate vaheline hüvituste tõstmise kokkulepe.
"Koondamise puhul peaksid inimesed nagu praegugi saama 2-3 kuu hüvitised ning ametiühingud on sellega nõus," lisas Nestor. Tema sõnul soovib valitsus praeguse eelnõuga töötajad hüvitistest ilma jätta ning tööandjaid soosida.
"Loodan, et see kompromiss läheb hääletusel läbi," ütles Eiki Nestor.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele