• OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
  • OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
Ericssoni Rootsis asuv tootmisjuht Jan Wassenius ütles Äripäevale, et nad ostsid Elcoteqi Tallinna tehase oma tarnete tagamiseks.
"Ericssoni jaoks oli peamine Elcoteqi tootmise ostu põhjus see, et tahame kindlustada oma telekommunikatsioonitarvikute tootmist ning tarneid meie klientidele," kommenteeris Wassenius.
"Me teame Elcoteqi väga hästi ning oleme nendega pikka aega koos töötanud. Teame, et Elcoteqil on väga hea kompetents ning nad on olnud väga head Ericssoni varustajad juba varasematel aastatel," ütles ta.
Wassenius lisas, et praegu ei oska ta veel öelda, kas nad saavad Tallinnas pakkuda tööd enam kui 1200 inimesele. "Täna on Ericssoni vajadus 1200 töötajat ning see arv töötajaid võtetakse üle. Kontsentreerume esialgu ülevõtmisprotsessile," märkis ta vaid.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele