• OMX Baltic−0,23%307,66
  • OMX Riga0,09%900,89
  • OMX Tallinn−0,15%2 099,38
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,71
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,83%10 442,06
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,52
  • OMX Baltic−0,23%307,66
  • OMX Riga0,09%900,89
  • OMX Tallinn−0,15%2 099,38
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,71
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,83%10 442,06
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,52
Enamik suuremaid erakondi on pärast valimiskampaaniat kaelani võlgades – selle kogusumma ületab hetkel 13 miljoni krooni piiri.
Isamaa ja Res Publica Liit kulutas tänavu kohalike valimiste kampaaniale 8,1 miljonit krooni, millest on hetkel maksmata 6,2 miljonit. Reformierakonnal on 12,6 miljonist võlgu 5,5 miljonit. Sotsiaademokraatide võlg ulatub 2,2 miljonini ja Rahvaliidul 160 000 kroonini.
Keskerakonna kampaania maksumuseks oli 10,99 miljonit krooni. Lisandub veidi üle miljoni krooni nende isikute kuludena, kes kandideerisid erakonna nimekirjas, kuid tegid valimiskampaanias eraldi kulutusi. Keskerakonna infojuhi Toomas Raagi sõnul on valimiskampaania kulutuste aruanne veel viimistlemisel.
Rohelised kulutasid valimiskampaaniale veidi üle pooleteise miljoni. "Ligi 1,6 miljoni eest on kõik arved tasutud ja meil ei ole võlgu," ütles erakonna peasekretär Ain Kabal.
Juba teine valimiskampaania järest lõpeb erakonnale Eestimaa Rohelised nii, et pole valimiskampaaniast jäävaid võlgu, meie kulud on makstud, rääkis ta. "Tunne on uhke, aga raha ka ei ole," lisas Kabal.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele