Eesti Energia Jaotusvõrk esitas konkurentsiametile avalduse uute võrgutasude taotluse tagasivõtmiseks.
Jaotusvõrgu juht Tarmo Mere selgitas, et kuna ettevõte ei ole konkurentsiametiga uute võrgutasude üle kokkuleppele jõudnud, võetakse aeg maha. "Esitasime täna konkurentsiametile avalduse uute võrgutasude taotluse tagasivõtmiseks, hetkel ei ole veel selge, millal uuesti võrgutasude kooskõlastamise taotluse konkurentsiametile esitame," ütles Mere.
Täna kehtiv võrgutasude regulatsiooniperiood lõpeb 1. märtsil 2011.
Artikkel jätkub pärast reklaami