• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,27%69 996,78
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,42
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 225−3,27%69 996,78
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,42
Tallinna börsil noteeritud Läänemere laevanduskontserni Tallink Grupi juhatuse esimehe Enn Pandi sõnul on Tallinkil plaanis dividende maksma hakata.
Millal konkreetsemalt võiksid aktsionärid dividende loota Enn Pandi sõnul hetkel veel öelda ei saa.
Enn Pant esitles koosolekul ettevõtte tulevikustrateegiat:
1. Jätkuv reisijate ja turuosa suurendamine
2.  Saavutada maksimalne klientide rahulolu
3. Haarata kõik kliendigrupid
4. Optimaalse laenukoormuse saavutamine ja dividendide jätkusuutlik maksmine.
"Tallink soovib jõuda selleni, et hakatakse aktsionäridele dividende maksma. Millal, seda näitavad paar järgnevat majandustulemust. Tahame, et dividendimaksmine oleks jätkusuutlik. See on meie strateegia osaks," märkis Enn Pant koosolekul aktsionäridele.
2008. aasta algul ütles juhatuse esimees Enn Pant, et 2009. aasta võib anda võimaluse dividendide maksmiseks.
Autor: Kaisa Gabral, Silvia Kruusmaa

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele