• OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
  • OMX Baltic−0,03%308,04
  • OMX Riga0,36%903,32
  • OMX Tallinn−0,09%2 100,76
  • OMX Vilnius0,12%1 452,13
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 100−0,05%10 456,05
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,3
Transiidiärimees Oleg Ossinovski ütles, et 2011. aasta oli kindlasti parem kui eelnev.
"See aasta tuleb veel parem kui eelmine aasta," oli Spacecomi juhatuse esimees ja Skinest Grupi omanik Ossinovski optimistlik. "Meie ettevõttes läheb kõik hästi."
Kui arvestada 2011. aasta kasumit, siis ka see oli väga hea, märkis ta. "Rikaste edetabel ei mõjuta kuidagi minu äritegevust, mitte kuidagi. Negatiivset mõju ei ole kindlasti tal olnud. "
 Eelmise aasta Äripäeva Rikaste TOPis platseerus Ossinovski 3. kohale.
Värske Rikaste TOP ilmub juba sel reedel. Rikaste TOPi eriväljaannet saab tellida siit.
Autor: Alyona Stadnik, Kristi Malmberg

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele