• OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
  • OMX Baltic−0,04%308,26
  • OMX Riga−0,32%897,15
  • OMX Tallinn0,02%2 104,99
  • OMX Vilnius0,08%1 453,87
  • S&P 500−0,01%7 357,49
  • DOW 300,14%51 920,62
  • Nasdaq −0,46%25 358,6
  • FTSE 100−0,68%10 457,95
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%87,52
Prantsuse panga Societe Generale värske analüüsi järgi teevad USA aktsiad järgmise aasta esimeses kvartalis suure languse, kirjutas CNBC.
„Pärast 2009. aasta märtsi 170protsendilist tõusu usume, et USA aktsiad on väsinud,“ kirjutas pank analüüsis. „Ettevõtete kasumlikkus on tipu lähedal, samal ajal kasvab nende firmade hulk, kelle kasumid valmistavad pettumuse. Tugevam USA dollar ja kõrgemad võlakirjade tootlused ei aita turgu, mis pole enam odav.“
Prognoosi järgi langeb S&P 500 1450 punktini, mis on umbes 15protsendiline langus aktsiaindeksi tipust. Panga sõnul tõstavad USA valitsuse tööseisak ja eelarveummik ebakindlust maailma suurim majanduse suhtes.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele