• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
Veterinaarravimite tootja Interchemie koondab Viimsi tehases pea 30 töötajat ja käivitab samal ajal uut tootmisüksust Lasnamäel, kuhu plaanib värvata kuni 70 inimest. Seniste töötajate huvi uude tehasesse üle minna on aga leige.
Interchemie ravimitehas Viimsis on rajatud aastatuhande alguses ning selle seadmed ei vasta enam uuendatud steriilse tootmise nõuetele.
  • Interchemie ravimitehas Viimsis on rajatud aastatuhande alguses ning selle seadmed ei vasta enam uuendatud steriilse tootmise nõuetele.
  • Foto: Andras Kralla
Jaanuarikuus esitas Eesti ja Hollandi omanikega ravimitootja Interchemie koondamisteate 28 töötajale. See on osa kogu kontserni ümberkorraldusest ja puudutab peamiselt Viimsi tehase operaatoreid ja tehnikuid, ütles Tallinna üksuse juht Veiko Saluste.

Seotud lood

Uudised
  • 18.09.25, 14:00
Eesti ravimitööstus läks üle hollandlastele
Tallinna suure veterinaarravimite tehase ehitanud Veiko Saluste Pharmapark kuulub alates sellest nädalast kunagisele äripartnerile, Hollandi Interchemie kontsernile.
Uudised
  • 28.07.25, 16:15
Hollandi firma sai skandaalse Viimsi ravimitööstuse ainuomanikuks
Viimsis tegutsev veterinaarravimite tootja liikus eelmisel nädalal täielikult Hollandi omaniku kätte, ettevõttel on parasjagu käsil üle 6 miljoni ulatuv vaidlus maksuametiga, mille käigus toodi välja varasemad tülid omanike vahel.
Uudised
  • 28.08.25, 17:04
Kohtus vihaselt võidelnud farmaatsiatöösturid lõid uuesti käed
Üksteist reetmises ja rahakottide segiajamises süüdistanud Hollandi ja Eesti ravimitootjad said jälle ühele nõule ja ühise lepingu taha.
Uudised
  • 08.04.25, 06:00
Maksuamet nõuab tuntud ravimifirmalt miljoneid eurosid. “Ma pole Eestis midagi sellist näinud”
Maksuamet tahab saada ravimifirma Interchemie käest 6 miljonit eurot, sest kahtlustab ettevõtet riigist paarikümne miljoni euro maksuvabalt välja tassimises.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.06.26, 15:29
Põllumees ei osta enam toodet, vaid kindlustunnet
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele