Kui ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt ütles Delovõje Vedomosti korraldatud konverentsil, et riik plaanib võimaldada lühiajalise tööviisaga võõrtöölistel Eestis viibimise aega
kuni kahe aasta võrra pikendada, tärkas Äripäeva toimetuses lootus. Kas tõesti on jää hakanud liikuma ning siinset majandust rahvusvahelises konkurentsis üha tugevamalt tagasi hoidvates piirangutes tehakse mõistlikke leevendusi?