• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,52%7 403,91
  • DOW 300,31%51 829,17
  • Nasdaq 0,46%25 704,63
  • FTSE 1000,25%10 455,09
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,91
  • Ken RohelaanKen Rohelaan
  • Ireene Kilusk
Hommikuprogramm
00:00
Aasta tehase kandidaat kaalub tootmise suurendamist

Töötlevas tööstuses oli 2024. aasta keeruline, kuid K-Print suutis oma käivet suurendada ja kaalub tootmisressursi suurendamist, ütles ettevõtte tegevjuht Rait Rebane.

Rebane rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et K-Print suurendas eelmisel aastal käivet 30 protsenti. K-Print nomineeriti tänavusel konkursil väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete kategoorias aasta tehaseks.

Alles viimastel aastatel trükimasinatesse üle 4 miljoni euro investeerinud ettevõte mõtleb juba taas ühe masina juurdeostmisele. See aga tähendaks taas mitme miljoni euro suurust investeeringut, nentis Rebane.

Rait Rebast intervjueeris Ireene Kilusk.

Fotol Rait Rebane. Foto autor: Andras Kralla.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele