Rotermanni kvartalit arendav Rotermann City ootab võlakirja märkijate hulka jaeinvestoreid, kes saavad arenduse arengule kaasa aidata, rääkis ettevõtte juht Kaarel Loigu.

- Ärimees Urmas Sõõrumaa kinnisvarafirma Rotermann City juht Kaarel Loigu nimetas võlakirjade pakkumist ettevõtte jaoks esimeseks pimekohtinguks.
- Foto: Raul Mee
“Mulle meeldib tuua paralleele eraelust: me läheme kapitaliturule ja see on nagu esimesele kohtingule minek,” ütles Loigu Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
“Me oleme toonud oma portfelli siia turule, ma arvan sellise ilusat tugevat rahavoogu tootva ettevõtte ja vaatame ka natukene seda, kuidas turg meid vaatab. Kui kõik läheb hästi, siis väga võimalik, et pärast esimesi kohtinguid tulevad teised kohtingud ka.”
Loigu sõnul on praegu käiv võlakirjade pakkumine ka justkui pimekohting, sest ei tea, kuidas turg võlakirjadele reageerib.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Intervjuus rääkis Loigu veel, mida võlakirjade rahaga ette võetakse, miks valiti just võlakirjatee ning mis mõjutas möödunud aastal ettevõtte tulemusi.
Küsis Kristjan Kurg.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!